سه شنبه ٠١ اسفند ١٣٩٦
وضعیت آب و هوا
تقویم
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1644
 بازدید امروز : 16
 کل بازدید : 18977
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/7161

 

1- مقاله ارسالی باید دارای محتوای علمی و آکادمیک بوده و جنبه پژوهشی داشته و حاصل مطالعات و تحقیقات باشد. 

 

2-  مقالات قبلاً در هیچ کنفرانس و همایش داخلی و خارجی ارائه نشده و یا در نشریات داخلی و خارجی به چاپ نرسیده و تحت بررسی برای چاپ نیز نباشد و با موضوعات و محورهای تخصصی همایش هماهنگ باشد.

 

     در مراحل بررسی مقاله هرگاه ارسال توأمان مقاله­ی مذکور به سایر نشریات، سمینارها و کنفرانس‌ها برای دبیخانه همایش محرز شود، مقاله­­­­­ی­ ارسالی بایگانی شده و مراتب به صورت مکتوب به گیرندگان مربوطه اعلام خواهد شد.

     پذیرش مقاله برای همایش به معنی تأیید محتوای آن توسط هیئت علمی نبوده و مسئولیت مطالب مقاله بر عهده­ی نویسنده یا نویسندگان آن است.

 

3- قواعد نگارش فارسی و تایپی طبق دستورات دبیرخانه همایش کاملاً رعایت شده باشد.

 

4- مقاله در قالب كاغذ A4 به صورت یک خط در میان (فاصله هر سطر 1 سانتی‌متر) و كل سطور 20 سطر در يك برگ، طوري كه 3 سانتي متر از بالا – 5/4 سانتي متر از سمت چپ و راست – 4 سانتي­متر از سمت پائين در كاغذ A4فاصله داشته باشد و در نرم افزار Microsoft Word 2007 تحت ويندوز XP تایپ شود.

 

 5- تعداد صفحات هر مقاله حتی‌الامکان بین 12-10 صفحه در قطع وزیری با فونت(B- Zar- 13) و تیتر سطور با فونت (B- Titr- 10  ) و (فونت 10  برای Time New Roman متن انگلیسی) باشد.

 

6- در تایپ متن مقاله فاصله بین کلمات «ها»، «می» و ضمایر از فعل و غیره از هم جدا شوند (مثل: آن­ها، می‌شود، شماره‌ها و رفته‌ایم) و هم‌چنین کلماتی که از دو قسمت تشکیل شده‌اند (مثل: صاحب‌نظران و بي­شمار ...).

7- منابع رفرنس داده شده در آخر مقاله به صورت (ترتیب الفبایی) ترتیب داده شود. صورت صحيح تايپي با يك نمونه ارائه مي­گردد:

 

اسپالدینگ،ال. (1377). انگیزش در کلاس. ترجمه: یعقوبی و خوش خلق. تبریز: انتشارات دانشگاه تربیت معلم ، چاپ دوم.

 

يا اين نمونه:

سرمد، زهره؛ بازرگان، عباس و حجازی، الهه (1377). روش‌های تحقیق در علوم رفتاری. تهران: آگاه.

 

منابع انگليسي:

McCabe, D. L. & Trevino, L. K. (1997). Individual and contextual influences on academic dishonesty: A Multicampus investigation. Research in Higher Education, 38(3), 379-396.

  فهرست منابعی آورده شود که در متن مقاله از آن منابع استفاده شده است و از منابع اضافي در رفرنس نهايي جداً خودداري گردد.

رفرنس داخل متن طبق نمونه زير ارائه گردد:

(خود) از تعامل بین فرایندهای اجتماعی و ابزارهای روان شناختی به وجود می آید( بندورا، 1372: 85)

 

اگر نويسنده منبع بيش از يك نفر باشند:       نمونه: (مختاری و ديگري، 1380: 64-63).

 

و انگليسي: مهم­ترین ...  این زمینه، تأکید بر عامل تأخر فرهنگی است(Sill, 1968: 425).

 

8- سايز ارقام و مشخصات داخل جداول و نمودارها و اشکال بايد با فونتB- Lotus- 9)) و مشخصات جداول (یعنی بالای جداول و اشکال)؛ با فونت (B- Titr- 9) باشد و اندازه جداول ونمودارها کوچک باشد. همه اشكال نمودارها و جداول بايد داراي مشخصات در بالاي جداول شامل شماره جدول و مشخصه و در اشكال در زيرآن ويرايش گردد.

 

ب (راهنمای نگارش  

صفحه عنوان: در صفحه اول، عنوان کامل مقاله، نام و نام‌خانوادگی نویسنده یا نویسندگان، مرتبه علمی و گروه آموزشي دانشگاه به همراه  آخرين مدرك تحصيلي و رشته تحصيلي آورده شود. در پاورقی (زیرنویس): نشانی پستی، شماره تلفن، پست‌الکترونیک (E-mail) و در صورت امکان دورنگار (Fax) ا علام گردد.

 

خلاصه مقاله: خلاصه مقاله(چکیده) باید حداکثر در 250 کلمه به دو زبان انگلیسی و فارسی نوشته شده و شامل نام و نام خانوادگي نويسندگان، عنوان مقاله، روش‌پژوهش(نمونه­گيري، ابزار تحقيق، و نحوه جمع‌آوري اطلاعات)، یافته‌ها و نتایج پژوهش و نيز واژگان‌کلیدی (Key Words) باشد.

 

متن: مقاله باید شامل چکیده در صفحه اول مقاله، مقدمه، ادبيات تحقيق، روش پژوهش، یافته‌ها، بحث و نتیجه‌گیری و ارائه راهکارها و پیشنهادها  و فهرست منابع باشد.

 

منابع: رفرنس داخل متن و فهرست منابع طبق سبکA. P.A  تنظیم شود.   

 مقالات باید به صورت الکترونیکی تنظیم شده و به آدرس پست الکترونیکی همایش به نشانی:

salamat-ad@iaushab.ac.ir  ارسال شود.

 

 
پیوند 4

 

پیوند 3

 

پیوند 2

 

پیوند 1

 

کلیه حقوق این سایت متعلق هست به: اولین جشنواره ایده تا پدیده دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر      طرح: مدیریت فناوری اطلاعات وارتباطات